Kas naudingiau - pirkti detales patiems ar patikėti meistrams?

   Sugedus automobiliui dažnam vairuotojui iškyla klausimas: taisyti pačiam, atiduoti į saloną, tačiau pačiam pasirūpinti naujomis detalėmis ar palikti viską salono meistrams? Retas kuris sugeba atlikti remonto darbus pats. Ypač, jei gedimas sudėtingesnis. Todėl dažniausiai sugedęs automobilis tiesiog paliekamas meistrams, kurie parenka naujas detales ir jas pakeičia. Tačiau trafic.lt specialistai sako, kad čia vairuotojai daro klaidą. Gal patys savo automobilio nesusiremontuosite, tačiau išsirinkti naujas detales internetu tikrai nėra sudėtinga. O tai padeda sutaupyti pinigų, laiko, o dažnai ir užtikrina geresnę kokybę. Sužinokite, kodėl pirkti detales internetu – labiausiai apsimokantis sprendimas.

Kaina

   Žinoma, automobilių remonto salonai dažnai turi galimybę įsigyti jums reikiamą detalę už didmeninę arba specialią gamintojo kainą būtent salonams. Tačiau jei jie perka naujas detales pigiau, dar nereiškia, kad tai pajus ir jūsų kišenė. Dažniausiai salonai pakeistoms automobilio detalėms užsideda solidų antkainį. Kartais ta pati detalė, kurią jums parinko salone, gali kainuoti 25 proc. brangiau, nei ją nusipirkus iš tiekėjų. O ką jau kalbėti apie akcijas, kurių gausu perkant detales internetu ir kurių tikrai greičiausiai neregėsite patikėję šį darbą salono meistrams. Jei remonto darbas nėra skubus, palaukite akcijų ir pasiūlymų internetinėse parduotuvėse – taip galite sutaupyti net iki 60 proc. detalės kainos. Taigi, pirkti detales internetu visuomet finansiškai naudingiau, nei leisti šį darbą atlikti remonto meistrams. Žinoma, dažnai vairuotojus nuo to atpurto mintys: ar aš pajėgsiu pats išsirinkti, ar nusipirksiu tinkamą daiktą, ar jis bus patikimas?

Patikimumas

   Iš pradžių gali pasirodyti neįtikima, tačiau pirkti automobilio detales internetu patiems visuomet yra patikimiau. Patys išsirinkę reikiamą detalę būsite tikri, kad ji yra nauja, ką tik išpakuota ir nenaudota. Tuo metu mažiau patikimuose remonto salonuose ar garažuose galite sulaukti visko. Turbūt teko girdėti apie atvejus, kai nuvarę automobilį remontuoti į garažą vairuotojai pasiima jį su pakeistomis... dėvėtomis detalėmis. Žinoma, remontuojantis profesionaliame salone to greičiausiai neteks patirti. Tačiau taisydamas automobilį pigiame garažėlyje niekuomet negali būti tikras. Taigi, automobilių detalės internetu – tai patikimiausias būdas gauti tai, kas iš tiesų kokybiška, nauja ir nenaudota. Tačiau, kaip išsirinkti? Trafic.lt specialistai sako, kad yra du būdai: ieškoti informacijos apie savo automobilį internete arba tiesiog susisiekti su internetinės parduotuvės konsultantais ir papasakoti apie iškilusią bėdą, nurodyti automobilio numerį ir paprašyti pagalbos renkantis naują detalę. Blogiausiu atveju, jeigu detalė netiks, ją galėsite grąžinti. Tačiau kelintus metus veikiančios automobilių dalių parduotuvės specialistai tikina, kad tokie atvejai itin reti. Dažniausiai detalės tipą parinkti pavyksta ne prasčiau, nei meistrams, o tuomet jau pirkėjo reikalas – rinktis brangesnę, pigesnę, žinomo gamintojo ar kinišką prekę. Palikdami detalės pirkimą meistrams šio pasirinkimo neturėsite ir mokėsite už tai, ką jums parinko kiti.

Patogumas

   Internetinėse parduotuvėse visuomet yra plačiausias naujų automobilio detalių pasirinkimas. Tokios įvairovės jums greičiausiai nepasiūlys jokiame remonto salone. Maža to, prireikus trafic.lt specialistai gali surasti ir atsiųsti net retas detales iš užsienio. Kadangi internetinėse parduotuvėse detalių pasirinkimas dažniausiai didesnis, nei salonuose, mažiau šansų, kad jums reikiamos detalės nebus ir reikės laukti jos atsiuntimo. Taip turėsite šansų sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Naujų detalių pristatymas į namus – dar vienas patogus momentas, palengvinantis jums apsipirkimą. Taigi, nesnauskite – pasidomėkite savo automobiliu, pasikonsultuokite su pardavėjais ir išsirinkite jums reikiamą naują automobilio detalę jau dabar internetinėje parduotuvėje trafic.lt. Būkite tikri, kad jūsų automobilyje sumontuota tik tai, kas geriausia už jums priimtiną kainą.