0
Trafic.lt

Lengviausias būdas rasti tinkamas dalis

   Turbūt kiekvienam ilgiau vairuojančiam automobilistui yra tekę kada nors nusipirkti ar parsisiųsti netinkamą automobilio detalę. Gerai, jei automobilių dalių salonas suteikia galimybę ją pasikeisti, o jei ne – tiesiog išmetėte pinigus į balą. Nuo šiol galite būti tikri, kad taip neatsitiks – trafic.lt pristato patį paprasčiausia ir visuomet geriausią rezultatą garantuojantį dalių paieškos būdą. Tam tereikės žinoti jūsų automobilio VIN numerį.  

   Automobilio dalių paieška pagal VIN numerį yra greita, efektyvi ir paprasta. Kėbulo numeris(angl. VehicleIdentificationNumber arba VIN) bus parašytas jūsų transporto priemonės registracijos pažymėjime. Įrašykite jį www.trafic.lt VIN paieškos lange ir tuoj pat išvyskite visus turimus variantus, kurie tinka būtent jūsų automobiliui. 

   Trafic.lt – pirmieji Lietuvoje, pasiūlę profesionalią ir tikslią automobilių dalių paiešką pagal kėbulo numerį B2C klientams. Nuo šiol naudotis mūsų paslaugomis bus dar paprasčiau. O esant neaiškumams ir toliau galėsite susisiekti su parduotuvės konsultantais, kurie pasirengę padėti išsirinkti geriausiai tinkamą detalę.