Guminiai kilimėliai

Daugiau nei 1 000 000 prekių kataloge
 

Guminiai kilimėliai automobiliams daugybę metų išlieka vieni populiariausių, ekonomiškiausių ir patogiausių variantų Jūsų automobiliui. Guminiai kilimėliai lengvai valomi ir prižiūrimi. Jiems prikaupus vandens ar purvo užtenka išpurtyti ir nuplauti. Sausoje patalpoje jie nudžiūva per kelias minutes ir vėl galite tiesti į automobilio saloną.

Dėl savo eksploatacinių savybių guminiai kilimėliai labai tinkami naudoti žiemos metu, kai į saloną su batas prisineša daug sniego ir vandens. Šie kilimėliai patikimai apsaugo automobilio salono grindis nuo drėgmės ir korozijos. Tinkamai prižiūrimi guminiai kilimėliai automobiliams neskleidžia salone jokio kvapo ir nekaupia drėgmės.

Guminiai kilimėliai yra praktiškai pigiausi rinkoje, tačiau kainų variacijos skiriasi labai stipriai, priklausomai nuo kokybės. Nuo pačių pigiausių ir paprasčiausių, iki prabangiems automobiliams skirtų ne gumos, o, pavyzdžiui, vanilės kvapus skleidžiančių guminių kilimėlių. Šių kilimėlių galima rasti įvairių išmatavimų kiekvienam automobiliui.

Prekiaujame kokybiškais įvairių tipų guminiais kilimėliais – nuo ekonomiškiausių variantų, iki žymių gamintojų modelinių kilimėlių. Mūsų internetinėje parduotuvėje arba salone Klaipėdoje rasite platų pasirinkimą tiek modelinių, tiek universalių, kiekvieno automobilio salonui pritaikomų kilimėlių.

Kodėl svarbu išsirinkti tinkamą kilimėlį?

Automobilių kilimėliai be reikalo dažnai nuvertinami. Tai – labai svarbus aksesuaras, prisidedantis prie vairavimo komforto bei saugumo. Neslystantys, geros gumos, tinkamai parinkti ir kokybiški kilimėliai užtikrina Jūsų saugumą, nes suteikia pėdai tvirtą ir stabilų pagrindą vairuojant. Jeigu kilimėlis netinka Jūsų automobiliui, jis slankios salone. Tokiu atveju pėdos nebus stabilios, gali tapti nepatogu važiuoti ilgesnį atstumą, o atliekant sudėtingą manevrą ar posūkį, pėdos nestabilumas gali tapti auto įvykio priežastimi.

Kita kilimėlių paskirtis – saugoti automobilį. Nepraleisdami drėgmės, guminiai kilimėliai automobiliams saugo korozijai jautrias automobilio dalis nuo rūdijimo. Išsirinkus nekokybišką ar
netinkamo tipo kilimėlį salone gali pradėti kauptis drėgmė. Ji vėliau kondensuojasi ant langų bei skleidžia nemalonų kvapą. Į automobilio sėdynių apmušalus įsigėrusį drėgmės kvapą vėliau išnaikinti gali būti labai sunku. Teisingai parinktas kilimėlis padės gerokai sumažinti automobilio salone drėgmės lygį bei užtikrinti komfortišką klimatą.

Guminių kilimėlių pliusai

Guminiai kilimėliai labai vertinami vairuotojų dėl savo ekonomiškumo. Guminių kilimėlių galima rasti įvairių kainų, tarp jų ir labai nebrangių, ir itin aukštos kokybės už atitinkamą kainą. Todėl šiuos kilimėlius išsirinks kiekvienas vairuotojas pagal savo poreikius ir galimybes.

Nors guminius kilimėlius dažnai renkasi ekonomiškumą mėgstantys vairuotojai, šių kilimėlių yra ir pagamintų pagal aukštas technologijas. Pavyzdžiui, iš sintetinio aukštos kokybės gumos mišinio pagaminti kilimėliai, kurie neskleidžia jokio gumos kvapo. Gumos mišiniui suteikiamos tokios savybės, kad kilimėlis visiškai neslidinėtų ir būtų stabilus net atliekant labai sudėtingus manevrus. Itin aukštos kokybės kilimėliai šiais laikais gaminami pritaikant išmanias 3D technologijas. Tokių kilimėlių pagrindas idealiai prisitaiko prie automobilio salono grindų. Taip pat vienas iš kokybės požymių – papildomą saugumą ir patvarumą suteikiantis sustiprinimas ties vairuotojų kojų zona.

Kitas didelis guminių kilimėlių pliusas – paprastas naudojimas ir priežiūra. Iš šių kilimėlių vandenį, sniegą ir purvą galima tiesiog išpilti bei išpurtyti. Šaltuoju metų laiku rekomenduojama po kiekvienos kelionės iš kilimėlių iškratyti prisikaupusį vandenį ir padėti keliomis minutėms patalpoje išdžiūti.

Idealiai guminiai kilimėliai tinka žiemos metu, nes jie nepraleidžia drėgmės, todėl automobilio salono grindys lieka sausos. Tai apsaugo grindis bei kitas korozijai jautrias automobilio detales nuo sudrėkimo. Dažniausiai guminiai kilimėliai gaminami su aukštu kraštu, kuris yra papildoma apsauga automobilio salono grindims nuo vandens ir purvo.

Skirtingai, nei tekstiliniai, guminiai kilimėliai nesugeria vandens, todėl automobilio salone bus sausiau, nejausite blogo drėgmės kvapo. Pastarąjį sunku išnaikinti, jei jis įsigeria į sėdynių apmušalus. Vairuotojai bando blogą kvapą užgožti kvapikliais ir dezodorantais, nors dažnai užtektų tiesiog pakeisti kilimėlius į labiau tinkamus drėgnoms oro sąlygoms.

Taip pat šiuos kilimėlius vertina vairuotojai, kuriems tenka dažnai važinėta neasfaltuotais keliais. Purvas prie šių kilimėlių nepriskrenda, neįsigeria, yra lengvai nuplaunamas. Todėl jei automobilyje dažnai būna purvo, žvyro ar smėlio, guminiai kilimėliai – puiki išeitis. Vairuotojams, kuriems tenka į automobilio saloną prinešti daug purvo, rekomenduojame ne juodus, o grafito spalvos guminius kilimėlius. Purvas ant jų ne taip matosi, salonas atrodo estetiškiau.

Guminių kilimėlių minusai

Tikrai aukštos kokybės guminių kilimėlių minusų greičiausiai nepastebėsite. Kai kurie gamintojai net prideda į brangius guminius kilimėlius kvapiųjų medžiagų, kad nejaustumėte gumos kvapo. Geras gumos mišinys yra patvarus ir ilgaamžis, atsparus nusidėvėjimui bei šalčiui.

Kas kita – ekonominės klasės pigūs guminiai kilimėliai. Nors jie sutaupys Jums vieną kitą eurą, tačiau susidursite su kai kuriais trūkumais. Dėl mažiau kokybiško gumos mišinio šie kilimėliai esant labai žemai temperatūrai gali stingti ir kietėti. Dėl šios priežasties guma gali imti trūkinėti, tapti nepatvari, greičiau dėvėtis. Susidėvėjusi guma gali imti praleisti drėgmę, be to, tiesiog toks guminis kilimėlis neestetiškai atrodys. Antrą vertus, aukštos kokybės guminiai kilimėliai gaminami iš sintetinio gumos mišinio, kuris nekeičia savo savybių temperatūroje nuo 50 C karščio iki -50 C. Juokaujame, kad tokie guminiai kilimėliai praktiškai amžini, kartą investavę daugiau, galėsite ilgam pamiršti apie naujų kilimėlių pirkimą.

Kai kuriems vairuotojams nepatinka pigių guminių kilimėlių skleidžiamas gumos kvapas. Tam tikras gumos mišinys iš tiesų paveiktas atitinkamų oro sąlygų ima skleisti nosį riečiantį kvapą. Jei norite pataupyti, galite su šiais minusais susitaikyti. Priešingu atveju – išeitis yra geros kokybės, žinomų gamintojų arba modeliniai guminiai kilimėliai. Kai kurie gamintojai naudoja bekvapį gumos mišinį arba prideda į jį kvapiklių.

Guminiai kilimėliai pagal automobilį

Modeliniai guminiai kilimėliai – tai konkrečiam automobilio modeliui pritaikyti kilimėliai. Kiekvienas automobilių gamintojas paprastai gamina ir modelinius kilimėlius, pritaikytus būtent jo markės automobiliui. Modeliniai guminiai kilimėliai pasižymi geriausiomis konkrečiam automobiliui pritaikytomis savybėmis.

Modeliniai guminiai kilimėliai automobiliui idealiai priglunda prie konkretaus automobilio salono grindų. Jie tvirtinasi tam iš karto numatytu būdu (pagrindo gumbeliais, tvirtinimo sistemomis). Dėl patikimo pritvirtinimo kilimėlis visiškai neslankioja ir užtikrina, kad net darant sudėtingą manevrą Jūsų pėda išliks stabili. Tai padeda užtikrinti saugumą ir komfortą vairuojant.

Modelinių kilimėlių išmatavimai, skirtingai, nei universalių, yra pritaikyti konkrečiai automobilio markei ir modeliui. Todėl nereikės apkarpyti kraštų, guminis kilimėlis atrodys estetiškai.

Žinoma, guminiai automobiliniai kilimėliai turi nedidelę spalvų įvairovę, tačiau modelinių kilimėlių galite rasti skirtingų atspalvių, todėl lengvai pritaikysite prie savo automobilio salono.

Modeliniai guminiai kilimėliai turi ir vieną trūkumą. Tai – jų kaina. Jie šiek tiek, o kartais ir ženkliai brangesni už universalius kilimėlius. Brangiau teks sumokėti ir prabangių, sportinių automobilių savininkams. Tačiau į kokybę, ilgaamžiškumą ir komfortą investuoti verta.

Universalūs guminiai kilimėliai

Universalūs guminiai kilimėliai – tai ekonomiškas ir patogus variantas tiems, kurie nori įsigyti guminius kilimėlius pigiau. Jie nėra pritaikyti konkrečiam automobiliui, tačiau yra arba universalios formos, tinkančios praktiškai kiekvieno automobilio salono grindims, arba turi apkarpymo liniją, dėl kurios gali būti pritaikyti.

Šie guminiai kilimėliai automobiliams taip idealiai nepriglunda prie salono grindų, o apkarpyti gali atrodyti ne taip estetiškai. Vis dėl to kokybiški, žinomų gamintojų universalūs kilimėliai turi atitinkamas tvirtinimo sistemas ar grublėtą pagrindą, kuris padeda užtikrinti reikiamą stabilumą ir saugumą.

Guminiai kilimėliai internetu

Platų guminių kilimėlių pasirinkimą siūlome savo internetinėje automobilių dalių ir priedų parduotuvėje trafic.lt. Čia rasite tiek modelinių, tiek universalių visų tipų kilimėlių. Kiekvieno
vairuotojo galimybėms ir poreikiams – nuo aukščiausios kokybės, itin gero gumos mišinio kilimėlių, iki ekonomiškų, tačiau užtikrinančių pakankamą vairavimo komfortą ir saugumą.

Guminis kilimėlis – ne sudėtingas automobilio priedas. Todėl jį galite drąsiai pirkti internetu ir nebijoti suklysti. Pirkdami internetu, išsiaiškinkite savo automobilio salono grindų išmatavimus arba tiesiog pirkite modelinį kilimėlį pagal konkretų automobilio modelį.

Įsigydami guminius kilimėlius internetu galite sutaupyti. Savo klientams nuolat taikome įvairias akcijas ir naudingus pasiūlymus.

Nežinote, kaip išsirinkti? Kvalifikuoti ir malonūs mūsų konsultantai rekomenduos iš didelio pasirinkimo geriausiai tinkančius Jūsų poreikiams ir galimybėms kilimėlius.

Guminių kilimėlių pristatymas

Perkant internetu Jūsų nauji automobiliniai kilimėliai gali būti atsiimti iš Klaipėdos sandėlio jau tą pačią dieną (Priestočio g. 1A, Klaipėda). Į kitus miestus kilimėlius pristatysime per kurjerius (3.99 Eur) ar autobusų siuntomis (6 Eur) per 1-2 darbo dienas.

Didelį pasirinkimą įvairių guminių, tekstilinių, universalių ir modelinių kilimėlių rasite ir atvykę į mūsų parduotuvę Klaipėdoje. Čia taip pat klientų lauks akcijos ir pasiūlymai bei dėmesingi konsultantai.

Norite pasiteirauti ar užsisakyti? Susisiekite su mumis tel. 864377774 arba el. paštu [email protected] ir mes mielai Jums padėsime. Taip pat konsultuojame naudodamiesi Viber, Whatsapp ir Facebook bei dialogo lange, kuris iššoks atsidarius mūsų elektroninę parduotuvę.

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai ir naršyklės sesijos duomenys, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį.

Tęsdami naršyti tinklalapyje arba paspaudę sutinku mygtuką žemiau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Galite sužinoti daugiau apie slapukus, naudojamus mūsų tinklalapyje čia

Sutinku
0
Trafic.lt