Apie mus

TRAFIC.LT - Tiems kas ieško autoprekių už gerą kainą!

trafic.lt internetinė autoprekių parduotuvė kurioje galite užsisakyti prekes, dalis, interjero detales, aksesuarus, konkrečiam automobilio modeliui už internetinę kainą. Tiesiogiai dirbame su užsienio gamintojais iš Vokietijos, Danijos, Anglijos, Kinijos, Italijos, Lenkijos, Turkijos, Švedijos. Taip pat bendradarbiaujame su didžiausiais autoprekių tiekėjais Baltijos šalyse bei Lietuvoje. Turėdami daug tiekėjų ir produktų, mes galime tiksliai parinkti kiekvienam klientui jo poreikius atitinkančią prekę ir atvežti iš gamintojų sandėlių per trumpiausiai įmanomą laiką. Prekiaujame tik kokybiškomis ir sertifikuotomis gamintojų detalėmis, prekėmis. Išmanome apie prekes ir prisiimame atsakomybę už Jūsų sėkmingą apsipirkimą.

 
Kas tie trafic.lt ?
 
Mūsų MISIJA - patirtimi ir patyrimais padėti klientams rasti poreikius atitinkantį prekių pasirinkimą už sąžiningai žemas kainas, bei patarti sprendžiant problemas susijusias su automobiliais.
 
Mūsų VIZIJA - siekiame tapti klientų ir partnerių pripažintais savo srities specialistais.
 
Kodėl verta apsipirkinėti trafic.lt?

* Profesionalus aptarnavimas
* Sąžiningai žemos kainos
* Naudingi patarimai
 
* Lengva grąžinti, nereikalingas, brokuotas, ar nepatikusias prekes*
* Bendraujame, konsultuojame visais įmanomais kanalais, telefonu, sms, viber, whatsapp, live pagalba puslapyje, elektroniniu paštu, facebook paskyroje, reaguojame žaibiškai.