Apie mus

Sveiki užsukę į trafic.lt! Čia rasite viską, ko reikia Jūsų automobilio remontui ir priežiūrai. Prekiaujame originaliomis bei analogiškomis automobilių dalimis, priedais, interjero detalėmis ir aksesuarais.

Ne tik mėgėjai, bet ir automobilių entuziastai vertina gausų mūsų prekių pasirinkimą. Neribokite savo poreikių – jei ko nors neturėsime sandėlyje, bet kurią detalę užsakysime ir atgabensime iš užsienio tiekėjų per trumpiausią įmanomą laiką.

Tiesiogiai dirbame su gamintojais iš Vokietijos, Danijos, Anglijos, Kinijos, Italijos, Lenkijos, Turkijos, Švedijos. Taip pat bendradarbiaujame su didžiausiais automobilių dalių ir aksesuarų tiekėjais Baltijos šalyse bei Lietuvoje. Gausus pasirinkimas leidžia mums nedaryti kompromisų ir parinkti Jūsų automobiliui tik tai, kas iš tiesų geriausiai tinka. Žinoma, už Jus tenkinančią kainą!

Pas mus rasite tik kokybiškas ir sertifikuotas prekes. Tačiau jei dėl kažkokių priežasčių įsigyta prekė Jums netiko, turėsite galimybę ją grąžinti.

Mūsų darbas – padėti Jums išsirinkti labiausiai tinkančią detalę ar priedą už optimalų kainos ir kokybės santykį. Suvokiame, kad klientas ne visuomet žino, kas geriausia jo automobiliui. Todėl pas mus dirba aukštos kompetencijos, ilgametę patirtį turintys konsultantai, pasiruošę patarti ir paaiškinti bet kurią su Jūsų automobiliu susijusią subtilybę.

Skambinkite mums telefonu arba parašykite atsidarę trafic.lt live pokalbių langą. Taip pat konsultuojame naudodamiesi Viber, Whatsapp ir Facebook. Garantuojame žaibišką reakciją ir naudingus patarimus. 

 

TRAFIC.LT – Viskas Jūsų automobiliui – už geriausią kainą!

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai ir naršyklės sesijos duomenys, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį.

Tęsdami naršyti tinklalapyje arba paspaudę sutinku mygtuką žemiau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Galite sužinoti daugiau apie slapukus, naudojamus mūsų tinklalapyje čia

Sutinku
0
Trafic.lt