PLOTIS
AUKŠTIS
SKERSMUO

Gamintojai

Gamintojai

Motociklų padangos

  • Kaina internetu

PREM

MICHELIN Commander III Cruiser Front TL/TT 90 /90/R21 54 H
149,46 €

aukštis: 90; greičio indeksas: H; plotis: 90; sezoniškumas: Vasarinė; skersmuo: R21
  • Kaina internetu

PREM

MICHELIN Commander III Cruiser Rear TL/TT 180 /70/R15 76 H
192,60 €

aukštis: 70; greičio indeksas: H; plotis: 180; skersmuo: R15
  • Kaina internetu

PREM

MICHELIN Starcross MH3 Front 2.5 /R12 36 J
19,80 €

greičio indeksas: J; plotis: 2.5; sezoniškumas: Vasarinė; skersmuo: R12
  • Kaina internetu

PREM

MICHELIN Power GP2 R TL 200 /55/R17 78 W
230,58 €

aukštis: 55; greičio indeksas: W; plotis: 200; sezoniškumas: Vasarinė; skersmuo: R17
  • Kaina internetu

PREM

MICHELIN Power 6 R TL 200 /55/R17 78 W
211,23 €

aukštis: 55; greičio indeksas: W; plotis: 200; sezoniškumas: Vasarinė; skersmuo: R17
  • Kaina internetu

PREM

MICHELIN Power 6 R TL 190 /55/R17 75 W
207,52 €

aukštis: 55; greičio indeksas: W; plotis: 190; sezoniškumas: Vasarinė; skersmuo: R17

Skirtingos padangos motociklui gali suteikti visiškai skirtingų stabilumo ir dinamiškumo savybių. Nuo to, kokias padangas išsirinksite, priklauso didelė dalis kelionės saugumo ir komforto. Motociklų padangos internetu – tai lengvas įsigyti padangas pigiau ir greičiau. Internetinėje parduotuvėje prekiaujame kokybiškomis „Michelin“, „Dunlop“, „Bridgestone“, „Pirelli“ ir kitų žymių gamintojų motociklų padangomis. Jei norite išsirinkti apžiūrėję, įvairių gamintojų naujos motociklų padangos laukia Jūsų parduotuvėje Klaipėdoje.

Skirtingos motociklų padangos gali pasižymėti labai skirtingomis savybėmis, todėl svarbu tiksliai žinoti, ko reikia Jūsų motociklui ir kas geriausiai tinka Jūsų vairavimo stiliui. Padangos
motociklams skirstomos į pagrindinius tipus. Trumpai aptarsime kiekvieną iš jų.

  • Dual sport – tai padangos tiems, kurie renkasi skirtingų kelio dangų trasas. Jos tinkamos tiek žvyrkeliui, tiek asfaltuotam keliui, gali būti naudojamos ir sportui, ir kelionėms. Dėl savo universalumo šios padangos tinka ir pradedantiems motociklininkams, kurie dar gerai nežino, kokia danga dažniau važinės.
  • Cruiser – kelionėms tinkamiausios padangos. Taip pat tai ir vienos populiariausių padangų. Jos skirtos važiuoti ilgus atstumus. Jos lėtai dėvisi ir turi gerą sukibimą su kelio danga, o tai užtikrina saugumą ilgose sudėtingose kelionėse. Kalbant apie kelio dangą šios padangos taip pat universalios – jomis patogu važiuoti tiek žvyrkeliu, tiek asfaltu.
  • Street Sport – greitos ir manevringos motociklų padangos, mėgstamos greičio mėgėjų. Padidintas sukibimas su kelio danga užtikrina motociklo stabilumą posūkiuose. Tinka važiuoti tiek mieste, tiek už miesto asfaltuotais keliais. Kitas šių padangų variantas – Super Sport – turi dar geresnį sukibimą su bet kokia kelio danga ir manevringumą posūkiuose. Tačiau šios savybės pasižymi tik padangoms apšilus, todėl dažniausiai jos naudojamos sportui ir tikrų greičio fanatų.
  • Off-road, Enduro – bekelei ir žvyrkeliams skirtos padangos, naudojamos Enduro sporto mėgėjų.

Norite pasiteirauti ar užsisakyti? Susisiekite su mumis tel. 864377774 arba el. paštu [email protected]. Taip pat konsultuojame naudodamiesi Viber, Whatsapp ir Facebook bei dialogo lange, kuris iššoks atsidarius mūsų elektroninę parduotuvę.

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai ir naršyklės sesijos duomenys, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį.

Tęsdami naršyti tinklalapyje arba paspaudę sutinku mygtuką žemiau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Galite sužinoti daugiau apie slapukus, naudojamus mūsų tinklalapyje čia

Sutinku
0
Trafic.lt