Gamintojai

Gamintojai
VF450
VF454
VF922
VF932
VFH600
VR38
VA310 AQUA
UŽBAIGIMAS
VA302 AQUA

Valytuvai

Daugiau nei 1 000 000 prekių kataloge
 
  • Kaina internetu
13,87 € 22,70 € -39%

Ilgis 1: 650 mm.; Ilgis 2: 570 mm.; ilgis [mm]: 650, 550; kiekio vienetas: komplektas; montavimo vieta: priekis; valytuvo gumelės versija: lenkta valytuvo gumelė be spoilerio
  • Kaina internetu

PREM

Valytuvo gumelė (MEYLE) 029 330 1313
6,81 € 10,89 € -37%

ilgis [col.]: 13; ilgis [mm]: 330; montavimo vieta: galinis; valytuvo gumelės versija: plokščia valytuvo gumelė

  • Kaina internetu

PREM

Valytuvo gumelė (MEYLE) 029 700 2800
12,57 € 20,11 € -37%

ilgis [col.]: 28; ilgis [mm]: 700; montavimo vieta: vairuotojo pusė; priderinimo adapteris: 8; valytuvo gumelės versija: plokščia valytuvo gumelė

  • Kaina internetu
17,47 € 23,43 € -25%

Ilgis 1: 750 mm.; Ilgis 2: 650 mm.; ilgis [mm]: 750, 650; kiekio vienetas: komplektas; montavimo vieta: priekis; valytuvo gumelės versija: plokščia valytuvo gumelė
  • Kaina internetu
13,87 € 22,70 € -39%

Ilgis 1: 650 mm.; Ilgis 2: 650 mm.; ilgis [mm]: 650; kiekio vienetas: komplektas; montavimo vieta: priekis; valytuvo gumelės versija: plokščia valytuvo gumelė
  • Kaina internetu
13,87 € 22,70 € -39%

Ilgis 1: 725 mm.; Ilgis 2: 725 mm.; ilgis [mm]: 700; kiekio vienetas: komplektas; montavimo vieta: priekis; valytuvo gumelės versija: plokščia valytuvo gumelė

Kokybiški valytuvai užtikrina gerą matomumą, komfortišką ir saugų vairavimą esant prastoms oro sąlygoms, lyjant bei sningant. Prekiaujame kokybiškais patikimų gamintojų „Bosch“, „Champion“, „Oximo“ ir kitų valytuvais bei jų detalėmis. Langų valytuvams dažnai taikoma akcija, todėl mūsų parduotuvėje galite šią detalę įsigyti pigiau.

Langų valytuvas – iš principo labai paprasta automobilio detalė, tačiau jai tenka svarbi užduotis užtikrinant kelionės saugumą. Lyjant ar sningant sugedę langų valytuvai gali gerokai sulėtinti kelionę, o esant labai prastoms oro sąlygoms, verčiau sustoti ir palaukti, nei toliau vairuoti sunkiai įžiūrint kelią. Ne veltui jeigu lyjant ar sningant vairuotojo pusėje neveiks valytuvas, automobilio techninės apžiūros galiojimas bus nutrauktas ir teks susimokėti baudą.

Kokius valytuvus rinkis?

Kad valytuvai ilgai tarnautų ir gerai atliktų savo darbą, svarbu išsirinkti kokybiškus bei Jūsų automobiliui labiausiai tinkančius. Valytuvai pagal automobilio markę – lengvas pasirinkimas. Tačiau yra ir daugiau savybių, į kurias būtina atkreipti dėmesį.

Valytuvų kaina dažnai yra pagrindinis kriterijus, į kurį atsižvelgia vairuotojai, rinkdamiesi šią detalė. Nenuostabu, kad paprastai jų laukia nusivylimas, kai pigiausius valytuvus tenka po mėnesio keisti. Todėl tiek renkantis valytuvus, tiek jų detales, verta šiek tiek investuoti ir po to ilgą laiką ramiai važinėti.

Automobilių valytuvai būna karkasiniai, bekarkasiai ir hibridiniai. Kokie tinkamiausi, kiekvienas vairuotojas pasirenka pagal savo poreikius, kišenę ir vairavimo sąlygas. Šiek tiek pakalbėsime apie pagrindinius jų skirtumus.

  • Karkasiniai automobilių stiklų valytuvai sudaryti iš karkaso ir prie stiklo spaudžiamos gumos. Jie pigiausi ir paprasčiausi iš rinkoje esančių. Populiarūs dėl lengvai, paprastai pakeičiamų ir pigių gumelių. Nors šie valytuvai automobiliams turi ir trūkumų – uždėjus prastą, pigią gumelę, ne ilgai jais džiaugsitės. Kas kitą, jei šiek tiek investuojate ir perkate geresnių gamintojų, kaip mūsų parduotuvėse esančių „Bosch“ ar „Champion“ valytuvus bei gumeles. Šios firmos gamina ne gumines, o silikonines gumeles, todėl jos ilgiau tarnauja, nebraižo lango paviršiaus ir neprišąla prie stiklo žiemos metu.
  • Bekarkasiai langų valytuvai neturi karkaso, todėl daug kam atrodo estetiškiau. Jie neprišąla prie stiklo, geriau, nei karkasiniai nuvalo stiklą ir nepradeda „cypti“. Tiesa, šie automobilių langų valytuvai yra gerokai brangesni. Antrą vertus, kaip ir karkasiniams, prireikus jiems galima keisti tik gumytę ir taip sutaupyti. Pirkdami bekarkasius valytuvus vairuotojai kartais daro elementarią, bet brangiai kainuojančią klaidą – nepatikrina, ar atitinka tvirtinimo sistema ir lango išgaubtumas. Nepamirškite, kad šie valytuvai nėra universalūs – juos būtina rinktis ir pritaikyti pagal automobilio modelį.
  • Hibridiniai automobiliniai valytuvai turi karkasą, tačiau jis paslėptas po apvadu, todėl atrodo estetiškai. Jie prisispaudžia prie stiklo taip pat gerai, kaip bekarkasiai ir, priklausomai nuo naudojamos gumos, dažniausiai neprišąla prie stiklo žiemos metu. Šie automobilio langų valytuvai yra brangiausi, tačiau tarnauja kartais net dvigubai ilgiau, nei kiti.

Priekiniai valytuvai: priežiūra

Jeigu norite, kad detalė ilgai tarnautų, būtina ją tinkamai prižiūrėti. Tai galioja ir valytuvams. Jų priežiūra paprasta ir nereikalaujanti didelių sugebėjimų. Svarbiausias kriterijus – švara. Palaikykite valytuvus švarius, naudokite kokybišką langų plovimo skystį, o tvirtinimo mechanizmą prireikus apipurškite parafininiu purškalus. Švarūs ir prižiūrėti valytuvai neprišals, necyps ir lėčiau dėvėsis.

Kad ir kokia gera būtų priežiūra, karkasinius arba bekarkasius valytuvus reikėtų keisti mažiausiai kartą į metus. Hibridiniams reikės mažiau priežiūros ir retesnio keitimo, tačiau kartu ir didesnės investicijos.

Keisti valytuvus reikia, kai pastebite ant stiklo jų paliktas žymes. Paprastai užtenka pakeisti šepetėlius ar gumeles. Tačiau, kaip jau minėjome, rekomenduojame keisti šepetėlius, nes tik gumelių keitimas, dažnai baigiasi dvigubomis išlaidomis.

Galiniai valytuvai

Kai kurie vairuotojai mano, kad galinio stiklo langų valytuvas nėra toks svarbus, kaip priekiniai valytuvai. Tačiau pabandykite prisiparkuoti smarkiam lietui visiškai užpylus galinį langą ir greit pakeisite šią nuomonę. Iš tiesų geras matomumas per galinį stiklą daro didžiulę įtaką mūsų vairavimo saugumui ir komfortui.

Paprastai gale būna įtaisytas tik vienas langų valytuvas. Jam, kaip ir priekiniams valytuvams, galima keisti detales – šluoteles arba prie stiklo besiliečiančias gumeles. Nors siekiant sutaupyti dažnai keičiama tik pigiausia dalis – valytuvo gumelė, patyrę automobilistai to daryti nepataria. Pakeitę tik gumelę, sutaupysite kelis eurus, tačiau veikiančia detale džiaugsitės vos kelis mėnesius ir vėl grįšite prie problemų. Todėl visuomet rekomenduojame keisti visas šluoteles, kad langų valytuvas veiktų ilgai ir patikimai.

Norite pasiteirauti ar užsisakyti valytuvus? Susisiekite su mumis tel. 864377774 arba el. paštu [email protected]. Taip pat konsultuojame naudodamiesi Viber, Whatsapp ir Facebook bei dialogo lange, kuris iššoks atsidarius mūsų elektroninę parduotuvę.

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai ir naršyklės sesijos duomenys, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį.

Tęsdami naršyti tinklalapyje arba paspaudę sutinku mygtuką žemiau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Galite sužinoti daugiau apie slapukus, naudojamus mūsų tinklalapyje čia

Sutinku
0
Trafic.lt