PLOTIS
AUKŠTIS
SKERSMUO

Gamintojai

Gamintojai

Padangos

 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI
23,50 € 30,21 € -22%

dydis: R14; spalva: chrominiai
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI
23,50 € 30,21 € -22%

dydis: R14; spalva: chrominiai
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI
23,50 € 30,21 € -22%

dydis: R14; spalva: chrominiai
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI
23,50 € 30,21 € -22%

dydis: R14; spalva: chrominiai
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI ACTIVE
32,54 € 41,84 € -22%

dydis: R14; spalva: juoda
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI
24,21 € 31,12 € -22%

dydis: R14; spalva: juoda-raudona
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI ACTIVE
28,11 € 36,66 € -23%

dydis: R15; spalva: juoda
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI ESPRIT
28,11 € 36,66 € -23%

dydis: R15; spalva: juoda
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI
26,68 € 34,30 € -22%

dydis: R15; spalva: juoda-raudona
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI ACTIVE
30,74 € 40,09 € -23%

dydis: R16; spalva: juoda
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI ESPRIT
30,74 € 40,09 € -23%

dydis: R16; spalva: juoda
 • Kaina internetu

ECON

RATŲ GAUBTAI
29,44 € 37,85 € -22%

dydis: R16; spalva: juoda-raudona

Prekiaujame įvairių gamintojų padangomis: „Bridgestone“, „Dunlop“, „Firestone“, „Hankook“, „Pirelli“, „Michelin“ – kiekvienas išsirinks pagal savo poreikius, kišenę bei vairavimo pobūdį. Nuolat taikome savo klientams akcijas, kurių metu galite įsigyti padangas pigiau.

Žieminės ar universalai?

Ką rinktis – žiemines ar universalus? Kiekvienas vairuotojas turi savo nuomonę ir daugybę skirtingų argumentų. Žinoma, žieminės padangos automobiliams šaltuoju metų laiku suteikia daugiausiai stabilumo ant apsnigtos, slidžios kelio dangos. Tačiau geros kokybės universalai šiais laikais taip pat užtikrina saugų ir patogų vairavimą.

Paprastai universalios padangos pasirenkamos siekiant sutaupyti. Vis dėlto jos greičiau dėvisi, o šiltuoju metų laiku turi didesnį sukibimą, todėl automobilis suvartoja daugiau degalų. Galutiniame rezultate tiek žieminių – vasarinių padangų kaitaliojimas, tiek universalai vairuotojui kainuoja panašiai. Tad gal kiek protingesnis pasirinkimo kriterijus būtų pats vairavimo komfortas ir saugumas.

Pradedantiesiems ir neįgudusiems vairuotojams rekomenduojama žiemos sezoną pasitikti su žieminėmis padangomis. Jos tikrai suteiks kelyje daugiau stabilumo tiek posūkiuose, tiek esant slidžiai kelio dangai.

Universalios padangos patogios tuo, kad jų nereikia permontuoti besikeičiant sezonams. Žiemą universalai neužtikrins tokio saugumo, kaip žieminės automobilių padangos. Tačiau patyrusiems vairuotojams ir važinėjantiems nedidelius atstumus gerai nuvalytais keliais, universalai yra pakankamai saugus ir patikimas pasirinkimas. Tiesa, vasarą šios padangos sukibdamos su kelio danga kelia didesnį triukšmą, nei vasarinės. Taip pat padidina ir degalų sąnaudas.

Kai kurie vairuotojai sugalvoja pagudrauti ir žiemines padangas dedasi ant varomųjų ratų, o ant kitų – universalus. Tai, ko gero, vienas kvailesnių dalykų, kuriuos galite iškrėsti savo automobiliui. Rezultate gausite prastesnę vairavimo kokybę, blogesnį manevringumą ir didesnį degalų suvartojimą. Kas kita, kai šitas triukas naudojamas su senomis ir naujomis padangomis. Tai yra, varomiesiems ratams perkamos naujos, o kitiems – naudotos padangos. Taip iš tiesų galima pagerinti automobilio stabilumą ir šiek tiek išlošti finansiškai, jei esate priversti taupyti. Tiesa, taip gudraujant, būtinai atkreipkite dėmesį, kad tiek priekinių, tiek galinių ratų padangos būtų tos pačios klasės ir, geriausia, to paties gamintojo.

Apibendrinus, rinktis žiemines/vasarines ar universalias padangas – kiekvieno vairuotojo skonio ir įpročio reikalas. Svarbiau atkreipti dėmesį į pasirinkto tipo padangų kokybę, gamintojo patikimumą bei kitas charakteristikas.

Kaip išsirinkti padangas?

Norint išsirinkti kokybiškas padangas, nebūtina važiuoti į padangų parduotuvę. Apžiūrėję ir apčiupinėję padangas greičiausiai jokios ypatingos informacijos negausite. Viskas, ką Jums reikia žinoti, nurodyta ant ženklinimo lipduko. Todėl pataupykite laiką ir pinigus – padangos internetu taip pat puikiai išsirenkamos, kaip ir prekybos vietoje.

Pagrindinės trys padangų charakteristikos: sukibimas su drėgna kelio danga, energinis efektyvumas ir išorinis važiavimo triukšmo lygis. Trumpai aptarsime kiekvieną charakteristiką, kad galėtumėte lengvai išsirinkti tinkamas padangas.

 • Sukibimas su drėgna kelio danga. Ši padangų savybė itin svarbi saugiam vairavimui. Nuo sukibimo priklauso, koks bus Jūsų stabdymo efektyvumas, koks stabilus bus automobilis manevruojant, vairuojant sudėtingomis oro sąlygomis, esant šlapiam ar slidžiam keliui. Visos Europos Sąjungoje pardavinėjamos padangos turi atitikti tam tikrus saugumo standartus, taigi visos Lietuvoje pardavinėjamos padangos turi pakankamą sukibimą su drėgna kelio danga. Vis dėl to atsižvelgiant į padangų kokybę, sukibimas gali būti geresnis arba prastesnis. Sukibimo klasė (kokybės rodiklis) žymima nuo A (geriausios) iki G (prasčiausios). Kuo prastesnėmis oro sąlygomis vairuojate, tuo aukštesnę klasę rekomenduojama rinktis. Žinoma, A klasės padangas renkasi ir drifto megėjai bei sportinių automobilių vairuotojai. Atitinkamai nuo klasės svyruoja ir padangų kainos
 • Energinis efektyvumas. Ar žinojote, kad beveik ketvirtadalis jūsų suvartojamų degalų kiekio priklauso nuo padangų energinio efektyvumo? Žiūrint iš šios perspektyvos pigios padangos yra labai prastas būdas taupyti – net tik prarasite dalį vairavimo komforto, bet ir daugiau išleisite degalams. Padangos energinį efektyvumą nurodo pasipriešinimo judėjimui (PR) klasė. Mažiausias pasipriešinimas žymimas aukščiausia (A) klase, žemiausias – prasčiausia (G) klase. Kuo aukštesnė klasė, tuo mažesnis pasipriešinimas riedėjimui, tuo mažiau degalų suvartojama ir išskiriama CO2. Vadinasi, pirkdami aukštesnės PR klasės padangas taip pat mažiau teršiate gamtą.
 • Išorinis važiavimo triukšmo lygis. Ši charakteristika niekaip nesusijusi su vairavimo saugumu ar ekonomiškumu, vis dėlto, yra ne mažiau svarbi vairuotojams. Nuo išorinio važiavimo triukšmo lygio priklauso, kokį stiprų garsą skleis automobilio padangos. Garso lygis ant padangos lipduko žymimas viena, dviem arba trimis garso bangomis. Kuo mažiau bangų, tuo mažesnis padangų keliamas triukšmas. Iš pažiūros tai gali pasirodyti ne itin svarbu, tačiau ilgus nuotolius važinėjantiems arba tiesiog komfortą mėgstantiems vairuotojams tai – svarbus kriterijus. Juk geros padangos leis jums mėgautis kelione, salone klausytis muzikos ar ramiai šnekučiuotis su pakeleiviais.

Naujos ar naudotos padangos?

Kartais norėdami įsigyti padangas pigiau, vairuotojai perka naudotas padangas. Žinoma, naudotos padangos – pigiausios. Tačiau ar kelionė su jomis saugi? Kaip pirkti naudotas padangas, kad netektų gailėtis?

Yra sakančių, kad pigios naujos padangos – prastesnis pasirinkimas, nei geros firmos naudotos padangos. Tai priklauso nuo lyginamų padangų gamintojo bei senų padangų nusidėvėjimo.

Įmanoma rasti geros kokybės naudotas padangas pigiau ir taip sutaupyti, tačiau būtina žinoti keletą svarbių detalių. Visų pirma, naudotos padangos turi atitikti kelių eismo taisyklių reikalavimus – jų grioveliai turi būti ne mažesni kaip 1,6 milimetrų gylio. Jei perkate naudotas padangas, būtinai atkreipkite dėmesį į griovelius – kuo jų gylis mažesnis, tuo eksploatacijos laikas trumpesnis. Jei perkate naudotas padangas internetu, pirkite tik iš patikimų tiekėjų. Autodalių bei padangų parduotuvė garantuos, kad pirkinys bus kokybiškas, o per skelbimų puslapius galite nusipirkti katę maiše, kurią vėliau teks išmesti ir nebus kam pareikšti pretenzijos.

Naudotas padangas kartais renkasi retesnių ar senesnių sportinių automobilių entuziastai, užsimanę įkandama kaina gauti originalias reto automobilio padangas. Jei važinėjate saugiu greičiu, o pasirinktos padangos dar pakankamai kokybiškos, toks sprendimas visai pateisinamas.

Kas kita, kai taupoma saugumo sąskaita. Nežinomų gamintojų pigiausios padangos parsisiųstos internetu gal ir sutaupys kelias dešimtis eurų, tačiau greit nusidėvės ir neužtikrins vairavimo saugumo bei komforto.

Pigiau nupirktos padangos greičiausiai nustos džiuginti tą pačią akimirką, kai pajusite kelyje nestabilumą. Tad nesvarbu, perkate naudotas ar naujas, svarbiausia neperspausti lazdos taupant ten, kur iš tiesų verta investuoti daugiau.

Padangos internetu – tai būdas sutaupyti laiko ir pinigų. Siunčiame jūsų pasirinktas prekes visoje Lietuvoje. Į kitus miestus prekes pristatome per kurjerius (3.99 Eur) ar autobusų siuntomis (6 Eur) per 1-2 darbo dienas. Išskirtiniais atvejais prekių pristatymas gali trukti iki 14 dienų. Taip pat padangas įsigyti galite Klaipėdoje esančioje parduotuvėje, kur rasite didelį prekių asortimentą.

Norite pasiteirauti ar užsisakyti padangas? Susisiekite su mumis tel. 864377774 arba el. paštu [email protected]. Taip pat konsultuojame naudodamiesi Viber, Whatsapp ir Facebook bei dialogo lange, kuris iššoks atsidarius mūsų elektroninę parduotuvę.

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai ir naršyklės sesijos duomenys, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį.

Tęsdami naršyti tinklalapyje arba paspaudę sutinku mygtuką žemiau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Galite sužinoti daugiau apie slapukus, naudojamus mūsų tinklalapyje čia

Sutinku
0
Trafic.lt