Taisyklės

 

1. Pirkimo-pardavimo sandoriams atliekamiems trafic.lt taikomos LR teises aktų nuostatos. Pirkimo pardavimo sandoris trafic.lt sistemoje laikomas sudarytu iš trafic.lt pusės kai kliento užsakymas yra patvirtinamas ir gaunamas apmokėjimas.

2. Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis www.trafic.lt svetaine gali būti ribojamos.

3. Svetainės savininkai įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

4. www.trafic.lt internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:
* juridiniai asmenys.

* jaunesni nei 16 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;

* fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 16 metų;


5. Draudžiama:
* naudoti kompiuterines programas, galinčias kenkti šios internetinės svetainės darbui ar kitais veiksmais trikdyti www.trafic.lt sistemos veiklą.

* Platinti, kopijuoti, naudoti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško svetainės savininko sutikimo;

6. Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir išrašant sąskaitą.

7. Registruodamiesi privalote nurodyti savo telefono numerį. Prieš išsiųsdami pirmąjį užsakymą mes visada susisiekiame su klientais telefonu arba elektroniniu paštu.

8. Mes pasiliekame teisę:
* riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;

* užsakymus vykdyti tik gavus avansinį kliento apmokėjimą;

* koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems www.trafic.lt svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;
* asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn

9. Pirkdami prekes patvirtinate, kad esate susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis.
 

11. Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplekte.

Prekių kiekiai yra riboti.
Jeigu prekės kaina internete ir parduotuvėje nesutampa, laikytina teisinga parduotuvės kaina.

12. Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. [email protected], tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665 ) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

* Patarimas: visais atvejais pirmiausia vartotojas turi kreiptis į mus.

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai ir naršyklės sesijos duomenys, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį.

Tęsdami naršyti tinklalapyje arba paspaudę sutinku mygtuką žemiau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Galite sužinoti daugiau apie slapukus, naudojamus mūsų tinklalapyje čia

Sutinku
0
Trafic.lt