Tarpiklis, cilindro galva (ELWIS ROYAL) 0037539

Prekės ID: 2143845
2,78 €
- 38 % ! - 38 % !
4,45 €
*Kaina galioja tik perkant internetu

Pristatymo informacija:
Prekę atsiimkite mūsų parduotuvėje : birželio 17 d.
Svarbu! Atsiimti užsakymo atvykite tik gavę sms pranešimą
Pristatysime kurjeriu jūsų nurodytu adresu : birželio 18 d.
  • Gamintojas ELWIS ROYAL

tarpiklis, cilindro galva 0037539

Cilindro galvutė yra atsakinga už kuro degimo kontrolę, taip pat už išmetamųjų dujų pašalinimą. Tai labai svarbus automobilio variklio komponentas ir atlieka svarbų vaidmenį automobilio variklio darbe.
Cilindro galvutės variantai priklauso nuo variklio konstrukcijos ir jo prekės ženklo.
Sugedus atskiriems cilindro galvutės mechanizmams, atskirom detalėm, juos reikia taisyti.
Išsirinkite tinkančią detalę ELWIS ROYAL tarpiklis, cilindro galva 0037539 . Reikia pagalbos? Susisiekite su mūsų profesionaliais konsultantais ir jie patars, kas geriausiai tinka jūsų automobiliui.

Norėdami gera kaina įsigyti prekę tarpiklis, cilindro galva 0037539, užsisakykite internetu mūsų svetainėje trafic.lt Pasinaudokite proga sutaupyti laiko apsipirkdami internetu, gaukite vertingų nuolaidų ir išleiskite mažiau pinigų!
Prekes pristatysime jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Arba galite atvykti į mūsų sandėlį Klaipėdoje ir atsiimti užsakytą prekę.
Ieškote daugiau dalių? Reikia tokių prekių kaip cilindro galvutės varžtas, cilindro galvos tarpiklis, svirties dangčio tarpiklis, veleno sandariklis (skirstomasis velenas) ir kt. Pasinaudokite mūsų elektroninės parduotuvės trafic.lt paieška ir raskite jūsų transporto priemonei reikalingų dalių.
Užsukite ir išsirinkite!


Nėra įvertinimų.

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai ir naršyklės sesijos duomenys, kad galėtume suteikti jums geriausią patirtį.

Tęsdami naršyti tinklalapyje arba paspaudę sutinku mygtuką žemiau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Galite sužinoti daugiau apie slapukus, naudojamus mūsų tinklalapyje čia

Sutinku
0
Trafic.lt